Polski
pl
Wybrać język

Sylwester w Państwa Bałtyckich

Estonia / Łotwa / Litwa

Dzień 1. Tallinn

Przybycie do Tallina. Transfer do  hotelu. Check in w hotelu (3*/4*). Kolacja tradycyjnej estońskiej kuchni. Nocleg w Tallinie. 
 
Dzień 2. Tallinn (Nowy rok)

Śniadanie w hotelu. Wycieczka po starym mieście w Tallinie - ,,Piękno Tallina‘‘. Zwiedzimy zamek Toompea, Plac ratuszowy, Rosyjski Sobór Aleksandra Niewskiego, kościół Św. Olafa. Obiad na starówce. Czas wolny na starym mieście. Koncert w Łotewskim Narodowym Teatrze Opery (lub inne imprezy zgodnie z rozkładem imprez na mieście). Zabawa sylwestrowa od godziny 22.00 do godziny 4.00 nad ranem (Fire show, koncert muzyki popularnej, show animowane, karaoke, przedstawienia cyrkowe, szampanowe rzeki).
 
Dzień 3. Tallin – Ryga – Jurmala – Ryga 

Późne śniadanie w hotelu. Transfer do Rygi, zakwaterowanie w hotelu. Po południu zabierzemy Cię do Aqua Parku w Jurmala (21 km). Atrakcje wodne, sauny, łaźnie, duże baseny itd. Co może być lepiej na początek roku? Transfer do Rygi. Nocleg w Rydze.   

Dzień 4. Ryga

Po śniadaniu w hotelu, w pierwszej połowie dnia – zwiedzanie Rygi. Unikalne pomniki średniowiecznej architektury, są tu również skoncentrowane kawiarenki, bary, restauracje oświecone świecami, romantyczne wybrzeże wzdłuż rzeki, szeroki wybór atrakcji. Wolne popołudnie na mieście. Nocleg w Rydze. 

Dzień 5. Ryga – Rundale – Wilno

Wyjazd z Rygi. Wycieczka z przewodnikiem do Rundale – XVIII wiecznego pałacu. Wybitny zabytek baroku i rokoko. Podziwianie sal reprezentacyjnych apartamentów księcia z XVIII w., przepiękny ogród francuski, domek ogrodnika i park. Popołudniowe przybycie do Wilna. Nocleg w Wilnie. 
 
Dzień 6. Wilno

Po śniadaniu w hotelu zwiedzanie Wilna z przewodnikiem ,,Wilno – Perła Baroku‘‘.Zwiedzimy kościół Św. Piotra i Pawłą, Katedrę, kościół Św. Anny, Góra trzech krzyży, Wzgórze Giedyminasa, Ostrą Bramę, Uniwersytet Wileński itd. Wieczorem – tradycyjne atrakcje litewskie ludowe lub imprezy według harmonogramu imprez miejskich. Nocleg w Wilnie. 

Dzień 7. Wilno – Troki – Wilno (30 km)

Po śniadaniu wycieczka z przewodnikiem do Trok - Troki są licznie otoczone jeziorami, są położone 29 km na zachód od Wilna, mieści się tam największy zamek na wyspie w Europie wschodniej. Tradycyjny obiad Karaimskiej mniejszości narodowej, powrót do Wilna. Po obiedzie – jako opcja SPA / łyżwiarstwo / jazda motocykem śnieżnym Safari. Nocleg w Wilnie. 
 
Dzień 8. Wilno – Druskieniki 

Po śniadaniu – wyjazd do litewskiego raju SPA – Druskienik. Piesze zwiedzanie Druskienik z przewodnikiem ,,Uzdrowisko - Druskieniki‘‘. Poznamy przeszłość i przyszłość miasta: zabytki, siedem rodzajów wody mineralnej, litewskie leczenie. Zakwaterowanie w hotelu, na wieczór masaż i sauna. Nocleg w Druskienikach. 
 
Dzień 9. Druskieniki

SPA procedury przez cały dzień!  Ośrodki w Druskienikach odpowiadają najwyższym standartom Europejskim, przez cały rok są oferowane: kąpiel w wodach o różnej mineralizacji, terapia, masaże, procedury urody i odchudzania, leczenie ziołowe i leczenie miodem, łaźnie itd. 
 
Dzień 10. Druskieniki – Wilno

Tuż po śniadaniu, pełnego energii zabierzemy Cię do Areny Śniegu w Druskienikach! Jest to jedyna takiego typu arena zimowych atrakcji w krajach Bałtyckich, czynna przez cały rok. Trzy narciarskie trasy zjazdowe, rozmieszczone na terenie 8 ha. Dzień na nartach. Wieczorem – transfer do Wilna. Nocleg w Wilnie.   
 
Dzień 11. Wilno

Transfer do lotniska (dworca autobusowego / pociągowego).

W cenę wchodzi:

• Usługi przewodnika.
• 5 nocy w hotelu 3*/4*.
• Śniadania w hotelach.
• Bilety wstępu do muzeów według planu.
• SPA dzień w  Druskienikach.
• Całodniowy pobyt w Arenie Śniegu w Druskienikach.
• Transportowanie autokarami z klimatyzacją.

 
Cognitive, interesting and fun summer weekend in wonderful Riga.
  • Accommodation in the 3*/4*/5* hotel.
  • Transfer in and transfer out.
  • 2 breakfasts, 2 dinners. 
  • Guided tour in Riga.
  • Evening program for saturday.
  • Guided tour to the Rundale or river trip to Jurmala by boat.
For only 179 EUR!
Follow us